Kontakt

 Rezervácie dvorcov v hale: +421 902 129 623

Virtuálna prehliadka.

Naša skupina na sociálnej sieti Facebook

Čo nájdete v Tennis Pointe?

Spoločnosť Tennis Point bola založená v roku 2006 s cieľom vytvoriť krajší tenisový stánok pre klub založený v roku 1908 a vytvoriť oázu športu, krásy a zdravia v širšom centre mesta Žilina.

Nájdete u nás  2 kryté tenisové dvorce s povrchom US Open a 2 bedmitonové dvorce

Samozrejme ako aj meno naznačuje, nájdete tu aj  Tenisový klub. ktorý dostal zrekonštruované priestory tenisových šatní kancelárie správcu, rozhodcov a sekretariát na 20 rokov za 1 korunu ročne.

Po dobrom tenise sa patrí zrelaxovať. Túto možnosť poskytuje Wellness Centrum Oasis, kde Vás Michal Janovec postaví na nohy za pomoci svojich masérskych zručnosti, parnej a fínskej sauny a v budúcnosti aj malého 6x4m bazéna s proti prúdom.

Keď už bude zrelaxovaný, môžete načerpať sily v tejto výbornej talianskej reštaurácii Vulcano, kde p. Martina Flimelová čaruje spolu so svojim Enzom. Myslím, že o kvalite ich čarovanie ste sa už viacerí presvedčili.

Takto presvedčení a o niečo ťažší sa môžete vydať na 1. poschodie, kde Vám v štúdiu Pilates Vám pomôžu zbaviť sa práve získaných kalórií.

Aby bol výsledok naozaj dokonalý, dermatologicko-laserove centrum DermaPoint Vám pomôže ubrať pár rokov z Vašej tváre.

K peknej tvári patrí aj pekný úsmev so zdravými zubami. V Tennis Pointe sa o Váš úsmev s bielymi zubami postará MUDr. Miroslav Jandzík vo svojej stomatologickej ambulancii.

Slovo krása dopĺňa obsahom ešte aj Magdaléna Schwarzová so svojím Kaderníctvom Femme Fatale a - Kozmetické salón Zuzany Palkovičovej.

Všetky tieto priestory sú dnes otvorené, do ktorých Vás srdečne pozývame. Na mieste Vám radi povedia viac o tom, čo Vám môžu ponúknuť.


Vytvorené: 11.07.2013 | Aktualizované: 30.01.2015 | Autor: j.petras | Čitateľov: 15125